Analog Devices AD9983AKSTZ-170
IC INTERFACE SPECIALIZED 80LQFP / Video Interface 80-LQFP (14x14)
EOL
数据表和文档
Upverter
Datasheet44 页18 年前
Technical Drawing1 页21 年前
Analog Devices
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLAST TIME BUY (Last Updated: 2 years ago)
工程资源
相关零件
Analog DevicesAD9883AKSTZ-110
IC INTERFACE SPECIALIZED 80LQFP / Displays, Monitors, TV Interface 80-LQFP (14x14)
Analog DevicesAD9985AKSTZ-110
Analog DevicesAD9980KSTZ-95
NXP SemiconductorsSC16C754BIB80,551
UART 4-CH 64byte FIFO 2.5V/3.3V/5V 80-Pin LQFP Tray
Texas InstrumentsTL16C554AIPN
Tray EAR99 0.125MBps Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au) interface UART 50mA -40C 12mm 16MHz
NXP SemiconductorsSC16C554BIB80,528
UART 4-CH 16byte FIFO 2.5V/3.3V/5V 80-Pin LQFP T/R
描述
AFE Video 3 ADC 8bit 1.8V/3.3V 80-Pin LQFP Tray
High Performance 8-Bit Display Interface
Pb-free 8bit, 170MHz analog in