Analog Devices AD9983AKSTZ-140
High Performance 8-Bit Display Interface
EOL
数据表和文档
Upverter
Datasheet44 页19 年前
Technical Drawing1 页21 年前
Analog Devices
3 个月趋势:
+0.00%
符号封装
SnapEDA
封装
供应链
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLAST TIME BUY (Last Updated: 2 years ago)
工程资源
相关零件
Analog DevicesAD9883AKSTZ-110
IC INTERFACE SPECIALIZED 80LQFP / Displays, Monitors, TV Interface 80-LQFP (14x14)
Analog DevicesAD9980KSTZ-80
IC INTERFACE SPECIALIZED 80LQFP / Video Interface 80-LQFP (14x14)
Analog DevicesAD9985AKSTZ-110
Texas InstrumentsTL16C554APNR
UART 4-CH 16byte FIFO 3.3V/5V 80-Pin LQFP T/R / IC ASYNC COMM ELEMENT 80-LQFP
Texas InstrumentsTL16C552APN
Dual UART with 16-Byte FIFOs & Parallel Port 80-LQFP -55 to 125
Texas InstrumentsTL16C554AIPNR
描述
LQFP-80(14x14) Video Interface ICs ROHS
AFE Video 3 ADC 8bit 1.8V/3.3V 80-Pin LQFP Tray
Interface Circuit, CMOS, PQFP80
IC INTERFACE SPECIALIZED 80LQFP
Ic,Data Acquisition System,3-Channel,8-Bit,Qfp,80Pin,Plastic
Pb-free 8bit, 140MHz analog in