Analog Devices AD9248BSTZ-65
Dual 14-Bit, 20/40/65 MSPS, 3 V Analog-to-Digital Converter
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet48 页15 年前
Analog Devices
Factory Futures
Farnell
Augswan
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.83%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
工程资源
相关零件
Analog DevicesAD9238BSTZ-65
ADC, Flash Method, 12-Bit, 1 Func, 2 Channel, Parallel, Word Access, CMOS, PQFP64
Analog DevicesAD9238BSTZRL-65
Analog DevicesAD9244BSTZ-65
14-Bit 40/65 MSPS IF Sampling Analog-To-Digital Converter
描述
2-Channel Dual ADC Pipelined 65Msps 14-bit Parallel 64-Pin LQFP Tray
DUAL 1-CH 14-BIT PROPRIETARY METHOD ADC PARALLEL ACCESS PQFP64
2.7V~3.6V 14Bit 65MHz Parallel LQFP-64(7x7) Analog To Digital Converters (ADCs) ROHS
64-LQFP AD9248 PRODUCTION (Last Updated: 2weeks ago) Simultaneous Sampling analog digital converter 1.45mm 200mA 65Msps 700mW