Analog Devices AD811ARZ-16
AD811 Tube e3 PRODUCTION (Last Updated: 3weeks ago) video amp IC 125C 60dB 2.35mm 2muA
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet21 页12 年前
Analog Devices
Upverter
Farnell
Augswan
库存历史记录
3 个月趋势:
+78.21%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
工程资源
相关零件
Texas InstrumentsLM6181IM
100 mA, 100 MHz Current Feedback Amplifier | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 16SOIC
Texas InstrumentsLMH6503MA/NOPB
ROHS3Compliant EAR99 LMH6503 Matte Tin (Sn) op amp buffer circuit 8.65mm 11muA 5V 57dB
Texas InstrumentsLMH6503MAX/NOPB
ROHS3Compliant EAR99 LMH6503 Tape & Reel (TR) op amp amplifier circuit 8.65mm 11muA 5V 57dB
Analog DevicesAD844JRZ-16
ROHS3Compliant EAR99 AD844 Tube op amp buffer circuit 10.5mm 0.4muA 50muV 60000kHz
Analog DevicesAD844JRZ-16-REEL7
IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 16SOIC / Current Feedback Amplifier 1 Circuit 16-SOIC
Analog DevicesAD844JR-16
Operational Amplifier, 1 Func, 500uV Offset-Max, BIPolar, PDSO16
描述
OP Amp Single Current Feedback ±18 Volt 16-Pin SOIC W
ANALOG DEVICES AD811ARZ-16Operational Amplifier, Single, 140 MHz, 1 Amplifier, 2500 V/s,4.5V to18V, SOIC, 16 Pins
Video Amp Single ±18V 16-Pin SOIC W Tube
AD811ARZ-16 视频放大器 2500V/µs, 16针 SOIC W封装
RS APAC
Operational Amplifier, 1 Func, 5000uV Offset-Max, PDSO16
VIDEO OP AMP, 1AMP, 140MHZ, WSOIC;
IC AMP CURRENT FEEDBACK 16SOIC
Analog Devices AD811ARZ-16 AD811ARZ-16
Video Op Amp, 1Amp, 140Mhz, Wsoic; Ic Type:Video Amplifier; No. Of Amplifiers:1Amplifiers; Gain Bandwidth:140Mhz; Slew Rate:2500V/Μs; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; Output Current:100Ma Rohs Compliant: Yes |Analog Devices, Inc. AD811ARZ-16