Ampleon RZ1214B35YI
RF Power Transistor, 1.2 to 1.4 GHz, 35 W, 7 dB, 50 V, SOT443A
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Microwave Power Transistor NPN 15V 3A 3-Pin SOT-443A