Ampleon CLF1G0060S-10U
RF Power Transistor, DC- 6 GHz, 10 W, 17.7 dB, 50 V, GaN
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页14 年前
描述
Trans JFET N-CH 150V 2-Pin CDFM Bulk
RF FET HEMT 150V 14.5DB SOT1227B
RF MOSFET GAN HEMT 50V SOT1227B