Ampleon CLF1G0060-10
RF Power Transistor, DC to 6 GHz, 10 W, 16.8 dB, 50 V, SOT1227A, GaN
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-78.38%
描述