Ampleon CLF1G0035-100P
RF Power Transistor, DC to 3.5 GHz, 100 W, 14.4 dB, 50 V, SOT1228A, GaN
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述