Ampleon CLF1G0035-100
RF Power Transistor, DC- 3.5 GHz, 100 W, 12 dB, 50 V, SOT467C, GaN
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
RFMWCLF1G0035-10031Bulk
9h
数据表和文档
IHS
Datasheet20 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Trans JFET N-CH 150V GaN HEMT 3-Pin SOT-467C