Ampleon C4H22W500AY
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 500 W, 16 dB, 50 V, SOT1273-1, GaN
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RF MOSFET 50V SOT1273-1