Ampleon C4H15P400AY
RF Power Transistor, 1.432 to 1.517 GHz, 400 W, 18.4 dB, 50 V, OMP780, GaN
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
RFMWC4H15P400AY01
17h
Richardson RFPDC4H15P400AY联系方式100
22h
描述