Ampleon BLU6H0410L-600P,11
Transistor RF FET N-CH 110V 400MHz to 900MHz 5-Pin SOT-539A Bulk
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页14 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
描述
RF Power Transistor, 400-900 MHz, 600 W, SOT539A, LDMOS
RF FET LDMOS 110V 21DB SOT539A