Ampleon BLS9G2729LS-350U
RF Power Transistor, 2.7 to 2.9 GHz, 350 W, 14 dB, 28 V, SOT502B, LDMOS
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
LDMOS S-band radar power transistor
RF MOSFET LDMOS 28V SOT502B