Ampleon BLS7G2325L-105,112
RF Power Transistor, 2.3- 2.5 GHz, 105 W, 16.5 dB, 30 V, LDMOS, SOT502A
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
描述
Transistor RF FET N-CH 65V 28A 2300MHz to 2500MHz 3-Pin SOT-502A Bulk
RF MOSFET LDMOS 65V 2.5GHZ 900MA