Ampleon BLS6G2933S-130,112
RF Power Transistor, 2.9 to 3.3 GHz, 130 W, 12.5 dB, 32 V, LDMOS, SOT-922-1
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页16 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.89%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
描述
RF FET LDMOS 60V 12.5DB SOT9221
RF MOSFET LDMOS 32V CDFM2