Ampleon BLP9H10-30GZ
RF Power Transistor, 0.616 to 0.96 GHz, 30 W, 19 dB, 50 V, SOT1483-1, LDMOS
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.43%
描述