Ampleon BLP5LA55SGZ
RF Power Transistor, 1 to 520 MHz, 55W, 19.6 dB, 13.6 V, TO-270, LDMOS
制造商页面
价格与库存
描述
RF MOSFET LDMOS 15V TO270