Ampleon BLP15M9S70Z
RF Power Transistor, 0 to 1.5 GHz, 70 W, 17.8 dB, 32 V, SOT1482-1, LDMOS
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.95%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
Trans RF MOSFET N-CH 65V 3-Pin TO-270 T/R
RF MOSFET LDMOS 32V SOT1482-1
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD