Ampleon BLP05H6350XRGY
RF Power Transistor, 0.01 to 0.60 GHz, 350 W, 27.5 dB, 50 V, SOT1224-2, LDMOS
制造商页面
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RF Power Field-Effect Transistor
RF MOSFET LDMOS 135V 600MHZ 1.2A
RF FET LDMOS 135V 27DB SOT12242