Ampleon BLP05H6150XRY
RF Power Transistor, 10 to 600 MHz, 150 W, 27 dB, 50 V, SOT1223-2, LDMOS
制造商页面
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
RF Power Field-Effect Transistor
RF FET LDMOS 135V 27DB SOT12232
new, original packaged
RF MOSFET LDMOS 50V 4HSOPF