Ampleon BLM7G1822S-40ABGY
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 16-Pin SOT-1212 T/R
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Amplifier, MMIC, 1.805 to 2.170 GHz, 40 W, 31.5 dB, 28 V, SOT1212-2, LDMOS
RF Power Field-Effect Transistor
RF FET LDMOS 65V 31.5DB SOT12122