Ampleon BLL8H0514LS-130U
RF Power Transistor, 0.5 to 1.4 GHz, 130 W, 17 dB, 50 V, SOT1135B, LDMOS
制造商页面
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Transistor RF FET N-CH 100V 500MHz to 1400MHz 3-Pin SOT-1135B Bulk
Trans RF MOSFET N-CH 100V 3-Pin CDFM Bulk
RF Power Field-Effect Transistor
RF FET LDMOS 100V 17DB SOT1135B