Ampleon BLL6H0514LS-130,11
RF Power Transistor, 0.5 to 1.4 GHz, 130 W, 18 dB, 50 V, LDMOS, SOT-1135B
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页15 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
描述
RF FET LDMOS 100V 17DB SOT1135B
RF MOSFET LDMOS 50V CDFM2