Ampleon BLF9G38-10GU
RF Power Transistor, 3.4 to 3.8 GHz, 10 W, 28 V, SOT975C, LDMOS
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Trans RF MOSFET N-CH 65V 3-Pin CDFM Bulk