Ampleon BLF8G24LS-150VJ
RF Power Transistor, 2.3 to 2.4 GHz, 150 W, 19 dB, 28 V, SOT1244B, LDMOS
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页14 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Transistor RF FET N-CH 65V 2300MHz to 2400MHz 6-Pin SOT-1244B T/R
RF FET LDMOS 65V 19DB SOT1244B