Ampleon BLF8G22LS-200,118
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 200 W, 19 dB, 28 V, LDMOS
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
RFMWBLF8G22LS-200,1181,1001
15h
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述