Ampleon BLF8G22LS-140U
RF Power Transistor, 2.0 to 2.2 GHz, 140 W, 18.5 dB, 28V, SOT502B, LDMOS
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页14 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 3-Pin SOT-502B Bulk
RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT502B