Ampleon BLF7G27LS-150P,118
RF Power Transistor, 2.5 to 2.7 GHz, 150 W, 16.5 dB, 28 V, LDMOS, SOT-539B
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页15 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
LTB Date2022-09-30
LTD Date2023-09-30
描述
Trans MOSFET N-CH 65V 37A 5-Pin LDMOST T/R
RF FET LDMOS 65V 16DB SOT539B