Ampleon BLF7G21LS-160,112
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页16 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
RF Power Transistor, 1.8 to 2.05 GHz, 160 W, LDMOS
TRANS RF LDMOS 160W SOT1121B
RF MOSFET LDMOS 28V LDMOST