Ampleon BLF7G20LS-90PH
RF Power Transistor, 1.427 to 2.17 GHz, 90 W, 19 dB, 28 V, SOT1121B, LDMOS
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RF FET LDMOS 90W CDFM4