Ampleon BLF7G10LS-250JZ
RF Power Transistor, 0.92 to 0.96 GHz, 250 W, 19.5 dB, 30 V, LDMOS, SOT-502B
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
RFMWBLF7G10LS-250JZ01
11h
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页14 年前
描述