Ampleon BLF6G38LS-50,112
RF Power Transistor, 3.4 to 3.6 GHz, 50 W, 14 dB, 28 V, LDMOS, SOT-502B
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-03-31
LTD Date2019-06-30
描述
Trans RF MOSFET N-CH 65V 16.5A 3-Pin SOT-502B Bulk
RF MOSFET LDMOS 28V SOT502B
RF FET LDMOS 65V 14DB SOT502B