Ampleon BLF6G27-10G,112
RF Power Transistor, 2.3 to 2.7 GHz, 10 W, 19 dB, 28 V, LDMOS, SOT-975C
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页15 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
描述
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 3.5A 3-Pin CDFM Bulk
RF FET LDMOS 65V 19DB SOT975C
RF MOSFET LDMOS 28V CDFM2