Ampleon BLF6G20S-45,112
RF Power Transistor, 1.81 to 1.88 GHz, 45 W, 19.2 dB, 28 V, LDMOS, SOT-608B
数据表
价格与库存
数据表和文档
RFMW
Datasheet13 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 13A 3-Pin CDFM Bulk
RF FET LDMOS 65V 19.2DB SOT608B