Ampleon BLF6G15LS-250PBRN,
RF Power Transistor, 1.48 to 1.51 GHz, 250 W, 18.5 dB, 28 V, LDMOS
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RF FET 65V 18.5DB SOT1110B