Ampleon BLF6G15L-250PBRN,1
RF Power Transistor, 1.48 to 1.51 GHz, 250 W, 18.5 dB, 28 V, LDMOS, SOT-1110A
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页15 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT1110A