Ampleon BLF6G10LS-160RN,11
RF Power Transistor, 0.92 to 0.96 GHz, 160 W, 22.5 dB, 32 V, LDMOS, SOT-502B
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RF FET LDMOS 65V 22.5DB SOT502B