Ampleon BLF6G10LS-135RN,11
RF Power Transistor, 0.87 to 0.89 GHz, 135 W, 21 dB, 28 V, LDMOS, SOT-502B
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页17 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
RF MOSFET LDMOS 28V SOT502B
RF FET LDMOS 65V 21DB SOT502B