Ampleon BLC9H10XS-500AZ
RF Power Transistor, 0.617 to 0.96 GHz, 500 W, 19.3 dB, 48 V, SOT1273-1, LDMOS
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
Trans RF FET Dual N-Channel 105V 24.3A 4-Pin SOT1273-1 Tray
RF MOSFET LDMOS 48V SOT1273-1