Ampleon BLC9G22XS-120AGWTY
RF Power Transistor, 2.11 to 2.2 GHz, 120 W, 16.8 dB, 28 V, SOT1278-1, LDMOS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Power LDMOS Transistor 28V 2110 MHz to 2200 MHz 6-Pin SOT-1278