Ampleon BLC9G21LS-60AVY
RF Power Transistor, 1.805 to 2.2 GHz, 60 W, 17.5 dB, 28 V, SOT1275-1, LDMOS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RF MOSFET LDMOS 28V DFM6