Ampleon BLC9G15XS-400AVTY
RF Power Transistor, 1.452 to 1.511 GHz, 400 W, 16.5 dB, 32 V, SOT1258-7, LDMOS
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-7