Ampleon BLC8G27LS-60AVHY
RF Power Transistor, 2.3 to 2.69 GHz, 60 W, 13.6 dB, 28 V, SOT1275-1, LDMOS
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
RFMWBLC8G27LS-60AVHY19,2001
7h
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述