Ampleon BLC6G27-100,112
RF Power Transistor, 2.5 to 2.7 GHz, 100 W, 17 dB, 28 V, LDMOS, SOT-895A
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RF FET 28V SOT895A