Ampleon BLC10G22XS-551AVTZ
RF Power Transistor, 2.11 to 2.2 GHz, 550 W, 15.9 dB, 32 V, SOT1258-4, LDMOS
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-4