Ampleon BLC10G18XS-600AVTY
RF Power Transistor, 1.805 to 1.88 GHz, 600 W, 15.4 dB, 30 V, SOT1258-4, LDMOS
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RF MOSFET LDMOS 28V SOT1258-4