Ampleon BLC10G18XS-550AVTZ
RF Power Transistor, 1.805 to 1.88 GHz, 550 W, 16.5 dB, 28 V, SOT1258-4, LDMOS
价格与库存
描述
Power LDMOS Transistor N-Channel 28V 800mA 108m Ohm 6-Pin SOT1258-4 Tray
RF MOSFET LDMOS 28V SOT1258-4