Ampleon BLC10G18XS-550AVTY
RF Power Transistor, 1.805 to 1.88 GHz, 550 W, 16.5 dB, 28 V, SOT1258-4, LDMOS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Power LDMOS Transistor N-Channel 28V 800mA 108m Ohm 6-Pin SOT1258-4 T/R
Trans RF MOSFET N-CH 65V 7-Pin DFM T/R