Ampleon BLA6G1011LS-200RG,
RF Power Transistor, 1.03 to 1.09 GHz, 200 W, 20 dB, 28 V, LDMOS, SOT-502C
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet0 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-90.91%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
Trans RF MOSFET N-CH 65V 49A 3-Pin SOT-502C Bulk
RF Power Field-Effect Transistor
RF FET LDMOS 65V 20DB SOT502C