Ampleon BLA6G1011L-200RG,1
RF Power Transistor, 1.03 to 1.09 GHz, 200 W, 20 dB, 28 V, LDMOS, SOT-502D
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
描述
Trans RF MOSFET N-CH 65V 49A 3-Pin SOT-502D Bulk
RF FET LDMOS 65V 20DB SOT502D